عید سعید فطر

خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یکماه خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم. آمین

عید فطر مبارک باد

از توجه و انتخاب شما سپاسگذاریم

۴ تير ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹:۴۰ ب.ظ
شهادت حضرت علی (ع)

سالروز شهادت مولای متقیان، امیر المومنین (ع)، صوت عدالت انسانی که دنیای آن زمان تاب و تحمل عدالت ایشان را نداشت را به عموم مسلمانان جهان و مردم شریف ایران تسلیت می گوییم.

از توجه و انتخاب شما سپاسگذاریم

۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶:۱۸ ق.ظ
ماسکهای تنفسی خارجی مکسل رسید

با افتخار خدمت مشتریان عزیز اعلام مینماید که ماسکهای تنفسی خارجی در فروشگاه ایمن آراد موجود میباشد و هم اکنون شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بخش محافظ تنفسی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

لازم به ذکر است که ماسک های دهنی N95 با برند MAXELL با شناسه HY 8226 FFP2 N95 دارای 2 لایه کربن اکتیو و HY 8236 FFP3 N95 دارای 3 لایه کربن اکتیو میباشد.

از توجه و انتخاب شما سپاسگذاریم

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴:۲۳ ق.ظ
دستکشهای خارجی جاگر رسید

با افتخار خدمت مشتریان عزیز اعلام مینماید که دستکشهای خارجی جاگر در فروشگاه ایمن آراد موجود میباشد و هم اکنون شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بخش دستکشهای ایمنی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

از توجه و انتخاب شما سپاسگذاریم

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۹:۳۵ ق.ظ
کفش های خارجی جاگر رسید

با افتخار خدمت مشتریان عزیز اعلام مینماید که کفشهای خارجی جاگر در فروشگاه ایمن آراد موجود میباشد و هم اکنون شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بخش کفش ایمنی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

از توجه و انتخاب شما سپاسگذاریم

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷:۱۳ ق.ظ
راه اندازی نسخه جدید فروشگاه

در پی افزایش روز افزون مشتریان گرامی در خصوص کسب اطلاعات بیشتر از محصولات ارائه شده و خرید بصورت آنلان و عدم حضور فیزیکی و تعدد محصولات ما را بر این داشت تا فروشگاه را با طرح جدید برای مرتفع کردن کامل نیاز های مشتریان گرامی راه اندازی کنیم.


از توجه و انتخاب شما سپاسگزاریم

۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳:۲۰ ب.ظ